WARSAW HOME 2019 – olśnienie

Tegoroczna edycja targów biznesowych, wyposażenia wnętrz odbyła się w dniach 3-6.X.2019. To kolejna już edycja coraz bardziej popularnego i chętnie odwiedzanego wydarzenia tego typu w tej części europy.

Około 700 wystawców prezentowało swoje produkty na 120 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawowej. Te liczby robią wrażenie. Również ilość i jakość oferowanych produktów mogła dosłownie „powalić” odwiedzających na kolana. Zapoznanie się ze wszystkimi produktami oraz wystawcami w jeden dzień było raczej niemożliwe. Dlatego organizatorzy przygotowali aż cztery dni na prezentację oferty targów. Tak aby każdy mógł w pełni skorzystać i „wynieść” jak najwięcej.


Producenci okładzin ściennych zewnętrznych i wewnętrznych. Mebli, drzwi podług. Wyposażenia wnętrz, kuchni, sypialni i codziennej przestrzeni w której żyjemy. Oświetlenia wnętrz – to wszystko można było zobaczyć i dotknąć w tym roku na warszawskim show.

warsaw home 2019
warsaw home 2019
warsaw home 2019 – Orlicki

Dużą niespodzianką i zaskoczeniem dla nas była bogata oferta firm związanych z tematyką oświetlenia. Zarówno producenci jak i dystrybutorzy oświetlenia pokazali się z najlepszej strony. Ich powierzchnie wystawowe prezentowały się „najjaśniej” i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

warsaw home – TK lighting

W porównaniu do roku ubiegłego, liczba wystawców związanych z tematem oświetlenia znacznie się powiększyła, więc oczom naszym ukazało się swoiste „olśnienie”. Mieliśmy okazję zobaczyć dużo bogatszą ofertę wielu polskich producentów oraz dystrybutorów. Na dużych przestronnych boksach zaprezentowano nowości na zbliżający się sezon.

Zdecydowanie można stwierdzić że tegoroczne targi warsaw home były dużą konkurencją dla targów „Światło” które cyklicznie odbywają się na początku każdego roku w stolicy. Wkrótce się przekonamy czy nie nastąpi jakaś „rewolucja”, ponieważ tegoroczne wh2019 pokazały co potrafią.